Bejelentés

Név:

Üzenet:

KARKÖTŐ

Kórházak, neurológusok, epileptológusok,EEG laboránsok jelentkezését várjuk,az ország egész területéről akik EPILEPSZIA feliratú karkötőt adnának/osztanának/ ingyen a betegeiknek A karkötőt a Magyar Epilepsziával Élők Alapítványa biztosítaná. Jelentkezni Magyar Epilepsziával Élők Alapítványnál /Mészáros László/ 6351 Bátya Kossuth 62 címen vagy email :meszaros.laszlo@eboc.hu tel 9-től 17 ig 06 78 468 023

Szavazás

Linkek

"Az önkéntesség olyan tevékenység, amelyet a személy szabad akaratából, egyéni választás és motiváció alapján, a pénzügyi haszonszerzés szándéka nélkül végez más személy, személyek vagy a közösség javát szolgálva. Az önkéntesség tehát sajátos értéket hordoz magában, amely megkülönbözteti a fizetett munkától. Önmagában jó és értékes, egy olyan tevékenység, amely lehetőséget ad arra, hogy a társadalom tagjai aktív szerepet vállaljanak a közösségekben – ismeretleneken segítve -, mely tevékenység egyidejűleg hasznos a segítségre szorulóknak és az önkéntes tevékenységet végzőknek is. Az önkéntes tevékenység olyan humán erőforrás, amely egyrészt hozzájárul társadalmunk erkölcsi, szociális, kulturális fejlődéséhez, másrészt a gazdaság – nemzeti jövedelemben mérhető – erősödéséhez."
NAPONTA FRISSÜLŐ ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK!
NAPONTA FRISSÜLŐ ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK! II.
MUNKALEHETŐSÉGÉRT KATTINTS IDE, NAPONTA TÖBBSZÖR FRISSÜL! III.
MUNKALEHETŐSÉGÉRT KATTINTS IDE, NAPONTA TÖBBSZÖR FRISSÜL!
MUNKALEHETŐSÉGÉRT KATTINTS IDE!

Aktuális pályázataink!

A Magyar Epilepsziával Élők Alapítványa Minden Magyar régióba keres területi képviselőket.

Ami számunkra fontos szempont egy területi képviselőtől:

• Megfelelő kommunikációs szint, tárgyaló képesség
  • Mobilitás (helyi szinten)
  • Megfelelő számítógépes ismeret (gond nélküli internet használat, stb.)
  • Talpraesettség, megbízhatóság
  • Önállóság, integrálhatóság (SzMSz - majd később ismertetünk)
  • Vállalt epilepsziásként él, pl.: vállalja arcát és nevét, a Facebook profil megfelelő kialakítása is fontos

A feladatok pedig körülbelül a következők lennének:

• körzetbe való betegek támogatása, segítése
  • helyi rendezvények szervezése
  • promóció
  • előzetes tárgyalások lebonyolítása
  • vezetői megbeszéléseken való megjelenés
  • támogatói rendszerben való aktív részvétel
  • sajtó megjelenés elősegítése, nyilatkozat kiadása az alapítvány szellemiségének megfelelően.

Jelentkezni Kalász László-nál illetve Mészáros László-nál

vagy bármelyik más elérhetőségünkön

Határidő: folyamatos

Munkalehetőség!

Egy nonprofit KFT keres többféle munkakörben megváltozott munkaképességű munkavállalókat Budapestre, akik C2-es vagy annál nagyobb kategóriával rendelkeznek.

Érdeklődni a következő elérhetőségen:
Mészáros László:+36 78 468 073 hétköznap 9 től 4ig

Budapesti munkavégzésre komplex felülvizsgálattal rendelkező (C2-es vagy annál nagyobb kategóriás) munkavállalókat keresnek több munkakörben, érdeklődni lehet Kun Ildikónál az ilditorp@yahoo.com e-mail címen.

MUNKALEHETŐSÉGÉRT KATTINTS IDE, NAPONTA TÖBBSZÖR FRISSÜL!

Üzenetküldés
Kérjük javaslataiddal, ötleteiddel, segítsd közös munkánkat! Üzeneteket eboc@eboc.hu, címre várjuk

E-mail címed:
Szöveg:

Keresés a honlapon

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!